Producent opakowań, kartonów do warzyw, owoców, żywności

Nasza firma powstała w 2009 roku. Od samego początku inwestujemy w wyroby powiązane z sektorem żywnościowym. Obecnie naszą nową inwestycją jest produkcja pudełek i kartonów. COMPACK jest międzynarodową firmą zajmującą się produkcją opakowań używanych w różnych gałęziach przemysłu.

Nasz główny zakład produkcyjny, znajdujących się w Polsce, zajmuje powierzchnię 6800 m2 przestrzeni otwartej oraz 3200 m2 powierzchni zadaszonej. Szybki rozwój firmy, produkcja na dużą skalę wyrobów wysokiej jakości oraz użycie wielofunkcyjnych urządzeń pozwoliły nam na rozpoczęcie produkcji kartonów oraz opakowań przy użyciu najnowszej technologii. Naszym piorytetem jest zadowolenie klientów z dostarczanych przez nas wyrobów…

Pierwszymi referencjami produktu są opakowania.
Klienci przed zobaczeniem produktu, w pierwszej kolejności stykają się z opakowaniem. W ten sposób, poprzez opakowanie tworzone jest pierwsze wrażenie o produkcie.
Bez wątpienia, dla każdego producenta najważniejsze jest pierwsze pozytywne wrażenie. Nasza firma COMPACK stawia sobie za główny cel stworzenie “pierwszego pozytywnego wrażenia”, wśród Naszych klientów.
W celu składania zamówień mogą Państwo skontaktować się telefonicznie bądź emailowo. Istnieje również możliwość odwiedzenia naszej fabryki, po wcześniejszym skontaktowaniu się z działem sprzedaży. Mamy nadzieję, iż wizyta w naszej firmie oraz obejrzenie produktów pozwoli nam lepiej poznać Państwa oczekiwania.

Certyfikaty

eco
eco-friendly-logo1
eco-friendly-logo
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt